درباره زوملن

تاریخچه

وبسایت زوملن به نشانی اینترنتی zoomlan.com که ترکیبی از zoom , island میباشد و به معنای جزیره زوم با هدف فعالیت بازاریابی کالا و خدمات برای مجریان فروش کالا و خدمات در 25 خرداد ماه سال 1389 توسط گروهی از جوانان خلاق و برنامه نویس در کشور عزیزمان راه اندازی شد . و در این مدت توانست بازاریابی اینترنتی و آنلاین را برای بیش از 2000 نوع کسب و کار و بیش از 100 هزار فروشگاه و شرکت و تامین کننده با معرفی بیش از 500 هزار محصول و خدمات را برای زوم در اینترنت فراهم نماید. هم اکنون موتور جستجو زوملن فعالیت گسترده ای با هدف ارائه و مقایسه شفاف قیمت ها برای کاربران و مصرف کنندگان توسط تمامی فروشندگان ، تولید کنندگان ، مجریان ، تامین کنندگان محصول و خدمات در سراسر کشور فراهم کرده است و شما نیز میتوانید برای ثبت کسب و کار خود هم اکنون اقدام نمایید.

مراحل ثبت کسب و کار

  • 1- شما کسب و کار خود را در زوملن ثبت مینمایید.
  • 2- پنل خود را برای دریافت کلیک و مشتری شارژ مینمایید.
  • 3- آگهی محصولات شما توسط ربات زوملن در صورتی که وبسایت داشته باشید دریافت میگردد.
  • 4- در صورتی که محصولات شما مشابه محصولات موجود در سایت باشد میتوانید از پنل کاربری نسبت به قیمت گذاری آنها اقدام نمایید.
  • 5- همچنین برای ارسال محصولات خود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  • 6- مشتریان از طریق محصولات و خدمات و پروفایل شما با شما در ارتباط میباشند.
  • 7- در صورت اتمام شارژ کلیک نمایش پروفایل ، اطلاعات تماس و آگهی های مرتبط با شما در سایت غیر فعال میگردد

تیم محتوای زوملن

تیم محتوای زوملن محصولات و خدمات شما را در سایت دسته بندی مینماید و با داشتن شارژ کلیک به ازای هر کلیک از 100 تومان به بالا از شارژ اصلی شما کسر میگردد. علاوه بر لینک خرید اینترنتی به سایت شما اطلاعات تماس شما نیز برای راحتی مشتریان شما نمایش داده خواهد شد.

وبسایت زوملن یکی از بزرگترین استارت آپ های بازاریابی آنلاین میباشد که سعی در قیمت گذاری کالا و خدمات توسط مجریان ، فروشندگان ، تامین کنندگات از طریق اینترنت دارد تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات و خدمات خود را با بهترین قیمت و کیفیت تامین نمایند زوملن متشکل از جوانان فعال و متخصص کشور عزیزمان آماده خدمت رسانی در حوزه بازاریابی آنلاین میباشد


زوملن با دارا بودن تیم قدرتمند ، تولید محتوا ، سئو و بازاریابی آنلاین در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد

درباره ما
درباره ما
درباره ما

درباره ما